• +38 050 810 00 87
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Пн-Пт 9.00 - 18.00
Фасувально пакувальне обладнання для Вашого бізнесу!

Пакувальне обладнання
створене для успіху!

Компанія «АЙТІПІ-ГРУП» є надійним постачальником пакувального обладнання, що дозволяє працювати на великих швидкостях, з високою точністю дозування і значним напрацюванням на відмову.

Пакувальне Обладнання

Вертикальні пакувальні машини
Горизонтальні пакувальні машини
Пакувальники в готові пакети
Картонажні пакувальні машини

Обладнання для Контролю

Контрольні ваги
Детектори металу
Рентгеноскопи
Оптичні сортувальники

Дозувальне Обладнання

Шнекові дозатори
Об'ємні дозатори
Вагові дозатори
Шприцеві дозатори

Системи Подачи Продукту

Стрічкові конвеєри
Шнекові живильники
Пневматичний транспорт
Телескопічні завантажувачі

Вторинна Упаковка

Паллетоукладчикі
Палетообмотувачі
Роботизовані завантажувачі
Укладальники в картонні короби

Млинове Обладнання

Млини для пшениці
Млини для кукурудзи
Жорнові млини
Комбікормові заводи

ОСТАННІ НОВИНИ НАШОГО САЙТУ

Італійський завод пакувального обладнання PAGLIERANI з 1926 року розробляє інноваційні технології та виробляє фірмове пакувальне обладнання, включаючи комплектні лінії для зважування та

Сучасний Жорновий (кам'яний) млин з електронним управлінням Люди мелють зерна камінням протягом тисячоліть. Це найстаріший і досі неперевершений метод виробництва борошна «в чистому

Новий аплікатор листа плівки на порожній піддон для паллетоукладчіка Компанія PAGLIERANI модернізувала аплікатор листа плівки на порожній піддон. Аплікатор верхнього листа призначений

Забезпечте збереження і безпеку доставки,
Ваших продуктів до моменту їх споживання!

Харчова упаковка продовжує термін придатності і підтримує якість і безпеку харчових продуктів. Важливою вторинної функцією упаковки є маркетинг, на додаток до забезпечення простежуваності, ознак фальсифікації і контролю порцій.

СЕРВІС ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

0/7
Сервісна служба компанії ITP-GROUP пропонує комплекс послуг з обслуговування обладнання!
bmax_packaging.jpg

Розробка проекту пакувальної лінії (обладнання) здійснюється конструкторами в короткий термін і після узгодження всіх деталей ми зможемо приступити до виготовлення Вашого обладнання. Будьте впевнені, кожен наш співробітник - це досвідчений і компетентний професіонал, який працює на підсумковий результат.

Швидко та якісно Дотримання директивПеревірені матеріали

Виготовити професійне пакувальне обладнання під силу тільки справжнім фахівцям. Наші європейські партнери мають великий виробничою базою, багаторічним досвідом, що позоляет швидко і якісно виготовити як типове так і ексклюзивне обладнання.

При покупці нового пакувального обладнання важливо не тільки правильно його встановити, але і налаштувати. На перший запуск обладнання приїжджає фахівець, який проводить кваліфікований запуск в роботу і навчання співробітників, які будуть експлуатувати обладнання.

ЩО ГОВОРЯТЬПРО УПАКОВКУНАШІ КЛІЄНТИ

Виготовлення пакувального обладнання проводиться в короткі терміни, в залежності від завантаженості заводів наших партнерів. При підтвердженні замовлення і заявлених характеристик проводиться тестування продукту і пакувальних матеріалів, коригування проектної документації.

При виготовленні пакувального обладнання використовуються найякісніші матеріали і комплектуючі. Це забезпечує довгий термін служби обладнання, високу напрацювання на відмову. У частині контактують з харчовими продуктами виготовляються з сертифікованих матеріалів, допущених до харчового використання.

По закінченню процесу виготовлення пакувального обладнання проводиться процедура тестування, на якій як правило присутні представники Замовника. Приймання в експлуатацію проводиться на місці безпосередньої установки. Багаторічний досвід, уніфікація технологій виготовлення та якісні матеріали збільшують термін роботи обладнання.

ITP-GROUPбездоганнаунікальнадинамічна

У сфері упаковки ми працюємо тривалий період часу, тому готові кожного клієнта гарантувати персональний підхід і якісну підтримку.

Packaging_Food_Cupboard_1.png

НАШІ ПАРТНЕРИ

ФАКТИ & ЦИФРИ

У 1861 році в Німеччині було засновано перший в світі завод з виробництва пакувального обладнання.

У 1911 році була випущена перша автоматична машина для формування, наповнення та пакування.

В ЄС упаковка на основі паперу утилізується в великих обсягах, ніж будь-які інші види упаковки разом узяті.

Ефективна упаковка знижує ризик пошкодження товару в шляху до менше 5%.

Упаковка для харчових продуктів призначена для зберігання і захисту харчових продуктів, для надання необхідної інформації про харчові продукти і для зручності поводження з харчовими продуктами від розподілу до столу споживача.

Разом з нами до успіху!

Новини

0%
ЯКІСТЬ УПАКОВКИ
0,750
ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ
0%
ПОЗИТИВНИХ ВІДЗИВІВ
0Н/Г
ВИДІЛЕНА ПІДТРИМКА
© 2020. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP