Пакувальне обладнання для розвитку Вашого бізнесу!

Пакувальне обладнання
створене для успіху!

Компанія «АЙТІПІ-ГРУП» є надійним постачальником пакувального обладнання, що дозволяє працювати на великих швидкостях, з високою точністю дозування і значним напрацюванням на відмову.

Пакувальне Обладнання

Вертикальні пакувальні машини
Горизонтальні пакувальні машини
Пакувальники в готові пакети
Картонажні пакувальні машини

Обладнання для Контролю

Контрольні ваги
Детектори металу
Рентгеноскопи
Оптичні сортувальники

Дозувальне Обладнання

Шнекові дозатори
Об'ємні дозатори
Вагові дозатори
Шприцеві дозатори

Системи Подачи Продукту

Стрічкові конвеєри
Шнекові живильники
Пневматичний транспорт
Телескопічні завантажувачі

Вторинна Упаковка

Паллетоукладчикі
Палетообмотувачі
Роботизовані завантажувачі
Укладальники в картонні короби

Млинове Обладнання

Млини для пшениці
Млини для кукурудзи
Жорнові млини
Комбікормові заводи

ОСТАННІ НОВИНИ НАШОГО САЙТУ

Новий концепт упаковки саше від MF Packaging. Дайте покупцеві отримати задоволення з аперітівних продуктом! Пакувальні машини для аперитивів у виглядіпакету, який можна прикріпити безпосередньо до

Російська MAKFA і італійська OCRIM реалізують спільний проект в умовах пандемії Як відзначають в російськійкомпанії, OCRIM є історичним партнером «Макфа»: за останні

Компания General System Pack (Италия) модернизировала флоупак машину для упаковки хлеба и хлебобулочных изделий. Теперь машина стала более гибкой в настройках и

Забезпечте збереження і безпеку доставки,
Ваших продуктів до моменту їх споживання!

Харчова упаковка продовжує термін придатності і підтримує якість і безпеку харчових продуктів. Важливою вторинної функцією упаковки є маркетинг, на додаток до забезпечення простежуваності, ознак фальсифікації і контролю порцій.

СЕРВІС ДО ВАШИХ ПОСЛУГ

0/7
Сервісна служба компанії ITP-GROUP пропонує комплекс послуг з обслуговування обладнання!
bmax_packaging.jpg

Розробка проекту пакувальної лінії (обладнання) здійснюється конструкторами в короткий термін і після узгодження всіх деталей ми зможемо приступити до виготовлення Вашого обладнання. Будьте впевнені, кожен наш співробітник - це досвідчений і компетентний професіонал, який працює на підсумковий результат.

Швидко та якісно Дотримання директивПеревірені матеріали

Виготовити професійне пакувальне обладнання під силу тільки справжнім фахівцям. Наші європейські партнери мають великий виробничою базою, багаторічним досвідом, що позоляет швидко і якісно виготовити як типове так і ексклюзивне обладнання.

При покупці нового пакувального обладнання важливо не тільки правильно його встановити, але і налаштувати. На перший запуск обладнання приїжджає фахівець, який проводить кваліфікований запуск в роботу і навчання співробітників, які будуть експлуатувати обладнання.

ЩО ГОВОРЯТЬПРО УПАКОВКУНАШІ КЛІЄНТИ

Виготовлення пакувального обладнання проводиться в короткі терміни, в залежності від завантаженості заводів наших партнерів. При підтвердженні замовлення і заявлених характеристик проводиться тестування продукту і пакувальних матеріалів, коригування проектної документації.

При виготовленні пакувального обладнання використовуються найякісніші матеріали і комплектуючі. Це забезпечує довгий термін служби обладнання, високу напрацювання на відмову. У частині контактують з харчовими продуктами виготовляються з сертифікованих матеріалів, допущених до харчового використання.

По закінченню процесу виготовлення пакувального обладнання проводиться процедура тестування, на якій як правило присутні представники Замовника. Приймання в експлуатацію проводиться на місці безпосередньої установки. Багаторічний досвід, уніфікація технологій виготовлення та якісні матеріали збільшують термін роботи обладнання.

ITP-GROUPбездоганнаунікальнадинамічна

У сфері упаковки ми працюємо тривалий період часу, тому готові кожного клієнта гарантувати персональний підхід і якісну підтримку.

Packaging_Food_Cupboard_1.png

НАШІ ПАРТНЕРИ

© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP