Обладнання для виробництва макаронів AXOR (Італія)

Компанія AXOR вже більше 20 років спеціалізується на розробці і постачанні комплектних ліній для виробництва короткорізаних, довгих макаронів і макаронів спеціальної форми. З моменту свого створення компанія поставила понад сто ліній з продуктивністю від 500 кг/год до більш ніж 4000 кг/год в більш ніж 30 країн світу. Завдяки постійним інвестиціям в розвиток технологій і автоматизації і обслуговування клієнтів, AXOR на сьогодні є найбільш швидкозростаючим постачальником в області макаронного виробництва.

Лінії AXOR експлуатуються найбільшими виробниками макаронів в Італії, а також в Північній і Південній Америці, Африці і на Близькому Сході задовольняючи їх найрізноманітніші потреби з точки зору якості макаронних виробів, форми, різної сировини.

Обладнання для виробництва макаронів AXOR (Італія)

Асортимент продукції AXOR виріс в останні роки, виникла необхідність покрити також нові продуктові лінії як сухі сніданки, пелети, безглютенові макарони (з рису, кукурудзи, ...). У цій області AXOR, придбав велику репутацію, продаючи обладнання для деяких з найбільших гравців на ринку в Італії та в інших країнах.

Компанія AXOR знаходиться в Ченто (FE) на сучасному заводі площею в 4500 квадратних метрів, де його інженери і конструктори, виробляють і монтують все основне обладнання ліній. Виробничий блок оснащений найсучаснішим обладнанням, таким як: роботизовані листові системи обробки нержавіючої сталі, листового металу і сталевих конструкцій обробних центрів, оснащених CAM (Computer Aided Manufacturing) контролем, зварювальні машини на основі передових технологій, спрямовані на забезпечення максимальної точності у виготовленні машин.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP