Лінії фасувально-пакувальні для печива, вафель, сухарів і хлібців Four Pack (Італія)

Four Pack це компанія з північно-західної частини Італії, розташована недалеко від Турина, що спеціалізується на розробці і виробництві автоматичних систем для обробки та пакування кондитерських і хлібобулочних виробів.
Асортимент продукції включає в себе роздільники рядів, системи подачі, машини для первинної та вторинної упаковки як в X-FOLD упаковку так і Flow-Pack, системи каналізації та укладання, системи подачі вібрацією, об'ємні завантажувачі для штабелювання готових виробів і пакувальних машин X- Fold.

Лінії фасувально-пакувальні для печива і хлібобулочних виробів

Four Pack це динамічна компанія, яка грунтується на ноу-хау в виробництві первинної упаковки завдяки багаторічному досвіду роботи і кваліфікації персоналу, що працює в конкретному бізнесі понад 20 років. Починаючи з 2019 року, Four Pack є частиною групи LIVETECH і може надати "під ключ" рішення з первинним, вторинним і третинним обладнанням для упаковки і укладання на піддони.
Компанія створює індивідуальні рішення для обробки продуктів до упаковки в межах доступного простору, мета - мінімізувати трудовитрати і час простою.
М'який спосіб роботи систем подачі продукту Four Pack дозволяє працювати з нестандартними продуктами на дуже високих швидкостях.
Four Pack є єдиним надійним джерелом інтеграції упаковки, оскільки пропонує пакувальне обладнання власного виробництва, що відповідає вимогам будь-якої лінії обробки.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP