Комбікормові заводи під ключ F.LLI FRAGOLA (Італія)

F.LLI FRAGOLA, засноване в 1961 році, на сьогоднішній день є одним з найбільш авторитетних машинобудівних підприємств. Запорукою успіху стали неухильний і енергійний розвиток, професійне вдосконалення, висока технологія виробництва та оперативність у виконанні промислових замовлень. Компанія знаходиться в м С. Марія дельї Анджелі (центр Італії).

В її розпорядженні знаходяться виробничі приміщення загальною площею 60.000 кв.м., в тому числі критому цеху площею 10.000 кв.м. Всього в компанії працюють 95 осіб, 25 з яких - технічні фахівці, зайняті в проектуванні і в виробництві.

Упаковочное оборудование для мешков и готовых пакетов
ПРОЕКТИРОВАНИЕ КОМБИКОРМОВЫХ ЗАВОДОВ

Благодаря опыту и потенциалу инженеров FRAGOLA по проектированию компания предлагает эффективные решения множества проблем, связанных с хранением, дозированием, смешиванием, механической и пневматической транспортировкой различных видов продукции в гранулах, в муке и в порошке. Тщательный анализ всех производственных потребностей позволяетFRAGOLA разрабатывать проекты и изготавливать продукцию, полностью удовлетворяющую всем ожиданиям заказчика.

Комбикормовые заводы под ключ

ВИРОБНИЦТВО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КОМБІКОРМОВЫХ ЗАВОДІВ

Сьогодні FRAGOLA пропонує цілий ряд технологічних рішень. Вона спеціалізована на реалізації наступних підприємств "під ключ":

  • Підприємства з виробництва комбікормів.
  • Підприємства з виробництва вітамінних добавок і преміксів.<
  • Підприємства з виробництва кормів для домашніх тварин.
  • Хімічні підприємства.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP