Горизонтальні пакувальні машини флоупак GSP (Італія)

Італійська компанія General System Pack (GSP) випускає цілу лінійку горізонтальних пакувальних машин флоупак. Машини представлені від бюджетного варіанту до робота, вбудованого в лінію для виробництва та пакування готової продукції.

Група з 3-x компаній: General System Pack (флоу-пак упаковка), Tecno Pack (горизонтальна флоу-пак упаковка в модифікованій атмосфері, вакуум-пакувальні лінії, формування лотків і ящиків, готові заводи, вертикальні пакувальні машини і лінії) і IFP packaging (термозбіжна упаковка) це динамічна команда професіоналів з великим ентузіазмом роботи. Кожен член команди об'єднує понад двадцять років особистого досвіду.

Горизонтальні пакувальні машини флоупак GSP (Італія)

Мета компанії GSP - створити технологічну перевагу, адаптуючи флоупак обладнання до конкретних потреб Вашої компанії для того, щоб заробляти на протязі багатьох років Ваше повне схвалення.

GSP проектує, будує і займається постачанням пакувальних машин і автоматичних систем упаковки протягом майже тридцяти років. В даний час GSP є лідером ринку, і запрошує Вас працювати спільно, щоб грати важливу роль в успіху Вашої компанії.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP