Машини для різання і упаковки хліба IPEKA (Фінляндія)

Ipeka займається розробкою і виробництвом устаткування для хлібопекарської галузі з 1970 року. Хоча обладнання ї експортується по всьому світу, кожна машина Ipeka спроектована і виготовлена ​​в Фінляндії. У компанії Ipeka є два рушійних принципи, якими вона живе: будувати все більш досконалі машини і забезпечити досконале обслуговування клієнтів.

Ipeka знає все про хлібопекарську промисловость. Устаткування Ipeka призначене для задоволення найвищих стандартів безпеки, без втрати практичності.

Виробництво хліба - висококонкурентне. Зайняти провідні позиції в цій справі непросто. Якісне вдосконалення всіх етапів виробничого циклу, в тому числі таких як нарізка і упаковка, - значуща складова політики просування продажів. А необхідною умовою якості є надійне, перевірене часом обладнання.

Машини для різання і упаковки хліба IPEKA
У парку обладнання компанії є кілька моделей, які найбільш популярні у виробників хліба:

  • Машина для нарізки хліба (тільки білий, житній хліб), без змащення лез маслом: MasterSlicer, продуктивність до 2500 штук хліба на годину.
  • Машина для нарізки сумішевого хліба (житньо-пшеничний) зі змазкою маслом. MasterSlicer 1w, продуктивність до 2700 штук на годину.
  • Машина для нарізки чорного хліба і хліба з твердими добавками. MasterSlicer 2R, продуктивністю до 2400 штук на годину.
  • Пакувальні машини CL-35. Пакувальна і кліпсувальна машина зі швидкістю упаковки до 35 штук в хвилину.
  • Пакувальні машини PackMaster2. Швидкість упаковки 45-50 штук в хвилину.
  • Автомат: LoafMaster50 (Нарізка + упаковка). Комплектується різними машинами для нарізки.
  • Упаковка виробляється в готові пакети з поліетилену або поліпропілену з флексографічного печаткою (зараз і в спеціальні паперові пакети).

Також в асортименті є кулери для охолодження хліба, глазирувальні машини для декорування кондитерських виробів, машини для поздовжнього розрізу хліба, системи конвеєрів для направлення потоків хліба від печі до кулера і далі до нарізки і упаковки хліба.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP