Електронні нетто ваги для пакувальних машин

Електронні вагові дозатори для пакувальних машин

Вагові дозатори для пакувальних машин PAGLIERANI можуть бути використані для різних способів заповнення та різних за сипучості продуктів. Виготовляються ремінні, рідинні, двухшнекові, гравітаційні і турбінні наповнювачі. 

Системи автоматичного дозування по вазі для пакувальних машин PAGLIERANI мод. "NE" і "NP" призначені для спільної роботи з пакувальними машинами для наповнення мішків з відкритим верхом, мішків з клапаном, мішків, що формуються шляхом плівкового рукава і полотна поліетиленової плівки.

Електронні нетто ваги для пакувальних машин До загальних характерних особливостей відноситься: дві стадії зважування (грубе зважування, точне зважування). Зважування ваги "нетто", тому що продукт попередньо зважується в зважують бункері, а потім вивантажується в мішок.

Застосування тензодатчиків (омологовані по системі OIML 3000) і відповідних систем харчування (відповідним фізичним характеристикам продукту) гарантує забезпечення високої точності зважування. Точність зважування систем ввашіванія для пакувальних машин становить:

1-2 кг 0,35 %
5-10 кг 0,3%
10-25 кг 0,1%
25-50 кг 0,1%
50- 100 кг 0,1%
NEгравітаційний реміньТурбинаОдин шнекДва шнека

 

Електронні нетто ваги для пакувальних машин

Залежно від дози препарату, обсягу і необхідних функцій, зважуючий бункер дозатора може виготовлятися під вагу від 0,5 кг до 1000 кг, з пневматичними стулками для розвантаження зваженого продукту.
Залежно від типу продукту, дози і необхідної продуктивності, дозатори мод. "NE" і "NP" можуть використовуватися з різними типами подаючих пристроїв.

 

Весовой  дозатор Paglierani

Гравітаційний тип подачі продукту. Такий тип подачі застосовується при упаковці продуктів з гарною плинністю, наприклад: зерно, пісок, пластикові гранули, цукор і т.д. Електромотори не використовуються. Подача продукту контролюється пневматичними заслінками.

Електронні нетто ваги для пакувальних машин

Ремінна подача продукту. Застосовується при упаковці порошкоподібних і крупнозернистих продуктів (корм для тварин, чіпси, пластівці і т.д.). Система подачі працює від мотор-редуктора. Подача контролюється пневматичними заслінками, які зменшують або перекривають потік продукту (або за допомогою зниження швидкості мотор-редуктора, що приводить в рух стрічку подає продукт). При роботі з продуктом, який має погану плинність, на вході подає пристрою встановлюється додатково змішувач (мішалка).

Весовой дозатор

Подача продукту за допомогою вертикальної осьової турбіни.
Застосовується при подачі порошкоподібних і пилоподібних продуктів, наприклад (пшеничне борошно, борошномельні субпродукти, мукообразний корм для тварин та ін.). Подача контролюється пневматичними заслінками типу "гільйотина".

Весовой дозатор

Подача продукту одинарним шнеком.
Застосовується при подачі порошкоподібних (пудрообразной) і пилоподібних продуктів, наприклад: пшеничне борошно, сухе молоко, пилоподібні хімікати, суміші пилоподібних і дрібногранульований продуктів і ін. Подача контролюється зміною швидкості двигуна і пневматичними заслінками, які перекривають потік продукту після досягнення точної ваги.

 

Весовой дозатор

Подача продукту здвоєним шнеком.
Застосовується при фасуванні з високою продуктивністю порошкоподібних і пилоподібних продуктів, наприклад: пшеничне борошно, сухе молоко, пилоподібні хімікати, суміші пилоподібних і дрібногранульований продуктів і ін. Подача контролюється зупинкою обертання спочатку одного шнека, потім другого, а також пневматичними заслінками, які перекривають потік продукту після досягнення точної ваги.

Корпуси електронних і електропневматичних вагових дозаторів мод. "NE" і "NP" виготовляються зі сталі з навареними кріпленнями для пневматичних компонентів, контактних колодок і різних електричних елементів. Всі контрольні та керуючі елементи герметично закриваються легкос'ёмнимі панелями. Патрубок для відсмоктування пилу з'єднується з централізованою системою накопичення пилу і сміття. Залежно від дози препарату, обсягу і необхідних функцій, зважують бункер дозатора може виготовлятися під вагу від 0,5 кг до 1000 кг, з пневматичними стулками для розвантаження зваженого продукту. Залежно від типу зважується продукту, дози і необхідної продуктивності, дозатори мод. "NE" і "NP" можуть використовуватися з різними типами подають пристроїв. Гравітаційний тип подачі продукту. Такий тип подачі застосовується при упаковці продуктів з гарною плинністю, наприклад: зерно, пісок, пластикові гранули, цукор і т.д. Електромотори не використовуються. Подача продукту контролюється пневматичними заслінками.
Продуктивність
  5 кг 10 кг 25 кг 25 кг 100 кг
зернові 8 8 6,5 6 4
борошно 6 6 6,5 6 4
добрива в гранулах 8 8 9 8 5
полімери в гранулах 7 7 7 6 4
порошкове молоко 5 5 4 3 2
комбікорми в гранулах 7 7 7 6,5 4
хімпродукти в гранулах 7 7 6 5 4
хімпродукти в порошку 6 6 6 5 4
сверхсипучі хімпродукти 4 4 3.5 3 2,5
суміші та наповнювачі 8 8 9 8 5
цукровий пісок 7 7 7 6 4

 


© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP