Новини

Жорновий (кам

Жорновий (кам'яний) млин BiostoneMill OCRIM

Люди мелють зерна камінням протягом тисячоліть.

Це найстаріший і досі неперевершений метод виробництва борошна «в чистому вигляді» (містить зародки, висівки і різні поживні речовини) чудового харчового якості. Сьогоднішні наукові відкриття довели, що борошно кам'яного помелу повна смаку, багата корисними речовинами і легко засвоюється.

З новим Жорновим млином BioStoneMill минуле це найкраще з сьогодення.

BioStoneMill виробляє борошно давно минулих днів, забуте борошно, абсолютно гігієнічним способом. Борошно «Integre in purezza» (містить зародки, висівки і різні поживні речовини), які століттями сприяють кращому харчуванню людини, істинні цінності якого були відкриті сьогодні в усьому світі.

Природні пріоритети вимагають BioStoneMill.

Борошно, отримане шляхом помелу каменем в BioStoneMill, дає можливість готувати всі хлібобулочні вироби (хліб, печиво або традиційні предмети) і має унікальний аромат. Ця мука поєднує в собі прагнення до здорового харчування, фізичному і психічному здоров'ю, що стало необхідним в сьогоднішньому часто хаотичному способі життя.

BioStoneMill комерційні електричні жорнові млини. Виробництво комерційних електричних кам'яних млинів для борошна з високою доданою вартістю. Комерційний електричний кам'яний млин BioStoneMill має дуже низькі експлуатаційні витрати, але гарантує високу якість продукції.

ВИСОКІ РЕЙТИНГИ

Paglierani і Ocrim є виробниками

Paglierani і Ocrim використовували свій досвід, щоб надати нам BiostoneMill, кам'яний млин італійського виробництва, якій також може бути вбудований в різні виробничі лінії.
Аграрний туризм
BioStoneMill - це млин, якій здатний забезпечити виробництво борошна за старовинними рецептами для виробництва натуральних продуктів, подібних до тих, які були в минулому, повністю вироблених на місці для аграрного туризму.
Промислове виробництво
Бейкері кафе

© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP