Новини

Російська MAKFA і італійська OCRIM реалізують спільний проект в умовах пандемії

Компанія «Макфа» готується до реалізації нового інвестиційного проекту - монтажу млини для переробки твердоїпшениці на додаток до діючих на підприємстві.
Новий проект переробки твердої пшениці OCRIM
Новий проект передбачає поставку повної лінії для переробки твердої пшениці з високими характеристикамиякості і надійності.

Особливість проекту в тому, що реалізувати його доведеться в умовах світової пандемії коронавирусной інфекції за участю компаній двох країн - Італії та Росії. Для компанії OCRIM, постачальника устаткування - це перший контракт після офіційного і повного відкриття економіки Італії 4 травня цього року в зв'язку з надзвичайною ситуацією по COVID-19. Угода про ділове співробітництво було досягнуто за допомогою відео-конференц-зв'язку і завершилося віртуальним рукостисканням.

 

Як відзначають в російській компанії, OCRIM є історичним партнером «Макфа»: за останні 15 років встановлено два млини потужністю 330 і 360 тонн на добу на Рощинський виробничому майданчику компанії і одна на курганського майданчику продуктивністю 400 тонн. Нова млин буде змонтована в існуючому мірошницькому комплексі, її продуктивність 250 тонн на добу. Новий контракт передбачає поставку повної лінії для переробки твердої пшениці з високими характеристиками якості і надійності, які MAKFA знайшла в OCRIM.

 

«Щоб бути одним з провідних виробників макаронних виробів в світі, - розповідає керуючий компанії" Макфа "Антон Бєлоусов, - необхідна крупка високої якості, продукт, одержуваний в результаті переробки зерна високоякісних твердих сортів пшениці на кращому обладнанні за сучасними технологіями». У свою чергу головний виконавчий директор і власник фірми OCRIM Альберто Антоліні, коментуючи майбутній спільний проект, заявив: «Ми пишаємося тим, що нас знову вибрав один з лідерів по виробництву макаронних виробів в Росії і в світі. У такій надзвичайній ситуації, як зараз, з якою ми зіткнулися, міжнародне співробітництво - це важливий момент, який є символом оптимізму ».

Автоматичні лінії, обладнання для упаковки та фасування в паперові пакети Paglierani (Італія)


© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP