НАША КОМАНДА завжди готова допомогти!

Віталій Лесовський
Віталій Лесовський/ Директор, ITP-GROUP /
Віталій Лесовський
Віталій Лесовський/ Директор, ITP-GROUP /
Я щиро дякую вам за неоціненний внесок у розвиток нашої компанії і за плідну співпрацю! Наші цінності - це чесність, порядність, самовіддача, практичний підхід, а також уважне ставлення до кожного клієнта.

Sergio Antolini
Sergio Antolini/ Президент, Paglierani S.r.l /
Sergio Antolini
Sergio Antolini/ Президент, Paglierani S.r.l /
Ми продовжуємо інвестувати для гарантії високої продуктивності і чудової якості, заснованих на принципі Italian Made, творчий підхід, стиль і дизайн якого високо цінуються у всьому світі. Удачі всім з Paglierani і ITP-GROUP!

Stefano Manzaroli
Stefano Manzaroli/ Директор, MF PACKAGING S.r.l /
Stefano Manzaroli
Stefano Manzaroli/ Директор, MF PACKAGING S.r.l /
MF PACKAGING це не тільки виробництво, але і перша лабораторія по розробці і виробництву автоматів для упаковки продуктів. Наш партнер ITP-GROUP допоможе вам у виборі найбільш підходящих пакувальних машин і ліній, надасть повну і корисну інформацію.

Mario Dolzan
Mario Dolzan/ Президент, Dolzan Impianti S.r.l. /
Mario Dolzan
Mario Dolzan/ Президент, Dolzan Impianti S.r.l. /
Професіоналізм для нас означає використання передових та інноваційних технологій для досягнення чудових результатів. Це означає вивчення різних застосувань і пропозиція пакувальних рішень, які гарантують ваші інвестиції в майбутнє.

У нас є ОБЛАДНАННЯ, що вам потрібно!

Команда ITP-GROUP проаналізує Вашу задачу по упаковці і підготує повну пропозицію включаючи креслення і технічні деталі проекту!
Комплексні пакувальні лінії
Почавши свій шлях в якості експерта в сегменті окремих пакувальних машин для упаковки в пакети з рукавної плівки, мультиголівкових дозаторів, компанія ITP-GROUP поступово перетворилася в постачальника комплексних рішень для пакувальних систем. Сьогодні наше підприємство веде конкурентну боротьбу на ринку в якості системного постачальника пакувальних машин і установок відповідно до індивідуальних побажань клієнтів.
Пакувальні машини
Первинна і вторинна упаковка
example_line_layout.png

Працюючи з АЙТІПІ-ГРУП

Компанія «АЙТІПІ-ГРУП» є надійним постачальником пакувального обладнання. З нами працюють багато великих виробників харчових і нехарчових продуктів як в Україні так і за її межами.
Наше пакувальне обладнання є одним з найсучасніших із застосуванням останніх технологій і новітніх матеріалів.

Лідер Пакувальних Технологій
90%
Професійні Співробітники
95%
Компанія Робить Світ Краще
74%
Легко Працювати
85%

Ми пакуємо Ваші ідеї!

Ми пропонуємо рішення, що відповідають вимогам до упаковки саме вашої продукції.

Системні Рішення Для фасувальної Промисловості

Наші співробітники є фахівцями у своїй справі і відмінно розуміють вимоги, з якими ви щодня стикаєтеся на виробництві. У наш комплексне управління проектами залучені всі необхідні підрозділи виробників обладнання, що дозволяє приймати прозорі рішення, забезпечувати високу якість продукції і продуманість процесів.

Концепція

Розробка

Реалізація

Ваші високоякісні продукти зможуть постати в найвигіднішому світлі завдяки бездоганній, ефективної і міцної упаковці. Для цього компанія ITP-GROUP пропонує Вам інноваційні системні рішення від одного постачальника.

Ми розглядаємо Вас в якості партнерів, на чиї індивідуальні потреби ми орієнтуємося при виробництві та наданні послуг. Таким чином, Ваші ідеї, що стосуються упаковки, досвід і пропозиції включаються в інноваційний процес і хороше стає ще краще.

Ви шукаєте професійного партнера, який забезпечить усім обладнанням високотехнологічні пакувальні машини, виготовлені за індивідуальним замовленням? Довіртеся нашим пакувальним установкам. Зв'яжіться з нами зараз і дізнайтеся, як стати ще більш успішними завдяки системним рішенням.

Разом з нами до успіху!

Наш девіз «Ми пакуємо Ваші ідеї!» є для нас зобов'язанням і відправною точкою для нових ініціатив. Відповідно до Ваших потреб ми розробимо інноваційні рішення, які забезпечать Вам перевагу перед Вашими конкурентами.
paper logo.png
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP