Машини для упаковки в картон CURTI (Італія)

Компанія CURTI була створена в Імолі в 1957 році паном Libero Curti. Сьогодні компанія відома своїми інноваційними технологіями і розробками в різних областях промислового виробництва, в тому числі і для авіації і космічних апаратів.

CURTI Packaging поставляє передові рішення для задоволення підвищених запитів в плані якості фармацевтичної, косметичної та харчової промисловості. Інновація, а також постійне прагнення надати екологічні ефективні пакувальні рішення дозволили CURTI зайняти важливе місце на міжнародному ринку.
Машины для упаковки в картон CURTI

Сьогодні портфель продукції CURTI Packaging включає вертикальні картонажні машини, використовувані у фармацевтичній і харчовій промисловості, машини для пакування в виставкові коробки, вертикальні укладальники в коробки з можливістю інтеграції зони штабелювання і автономні системи штабелювання і розвантаження піддонів.

Перевагою CURTI Packaging є поставка комплексних персоналізованих ліній для вторинної упаковки, а також високі можливості і гнучкість при інтегруванні машин в існуючі лінії.

Image
Image
Image
Image
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP