Пакувальні машини флоупак LAFERPACK (Італія)

Понад 35 років LaferPack займається бізнесом, застосовуючи новітні технології для виробництва широкого спектру горизонтальних пакувальних машин флоупак для харчової промисловості.

Lafer вірить, що кожен клієнт є партнером, і можливості безмежні при розробці, тестуванні та оцінці кожної ідеї для пошуку рішення. Розташована в Італії компанія Lafer Packaging має заслужену репутацію завдяки якості, обслуговування клієнтів і чесності.
Пакувальні машини флоупак LAFERPACK (Італія)
LaferPack відповідає всім вимогам до гнучкого пакування у всіх харчових і нехарчових галузях промисловості, і його назва є орієнтиром для світового ринку.

LaferPack - ідеальний партнер для виробництва горизонтальних пакувальних машин, упаковки в модифікованій атмосфері, хлібобулочних виробів, печива, хліба і макаронних виробів, кондитерських виробів і закусок, продуктів, кавових капсул, риби, молочних продуктів, м'яса, піци і коржів, засобів догляду за тілом , морозива і заморожених продуктів, корми для домашніх тварин, нехарчових продуктів, фармацевтики, індивідуальних рішень.

LaferPack виробляє повний спектр пакувальних машин: горизонтальні пакувальні машини, автоматичні пристрої подачі і автоматичні пакувальні системи для задоволення будь-яких потреб в гнучкому впакуванні для харчових і нехарчових продуктів.

LaferPack може виробляти різні типи упаковок, пропонуючи широкий спектр передових рішень, які підходять для будь-яких потреб і додатків. Наші пакувальні машини також можуть використовувати технологію модифікованої атмосфери для продовження терміну придатності продукту. Пакувальні машини Lafer флоупак можуть упаковувати як мультиупаковки так і окремі продукти.
Флоупак пакувальна машина
Флоупак упаковочная машина Laferpack Cosmic
Горизонтальная упаковочная машина флоупак Laferpack
Флоупак упаковщик Laferpack
Горизонтальная машина флоупак FAST 01 CF
Горизонтальная упаковочная машина для печенья
Упаковочная машина для сыра
Горизонтальный упаковщик
Флоупак упаковщик
Флоупак для упаковки драже конфет
Упаковочная машина для драже и конфет
Упаковщики в пакет саше флоупак
Флоупак для больших продуктов
Вертикальная упаковочная машина Laferpack
Упаковочная машина для метизов Laferpack
Упаковщик для тяжелых продуктов Laferpack
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP