Фасувальне і пакувальне обладнання PAGLIERANI (Італія)

Компанія Paglierani була заснована в 1926 році. За більш, ніж 90 років, компанія пройшла шлях від проізводтеляваг до солідної компанії, яка створює високотехнологічне фасувальне обладнання, а також пакувальні машини звисокими виробничими характеристиками. Всі вироби проектуються, виробляються і збираються тільки в Італії,проте успіх Paglierani давно вийшов за межі національних кордонів. На сьогоднішній день - це солідна фірма,впізнавана в усьому світі.
Фасувальне і пакувальне обладнання для упаковки в готові паперові пакети і мішки
Переваги і характеристики

Головною перевагою компанії є, безумовно, якість виробів, а також безпрецедентне проходження інновацій. Всі пакувальні машини відповідають вимогам третього тисячоліття. Спеціально уповноважена лабораторія Paglierani самостійно проводить метрологічні перевірки, контролює і гарантує відповідність машин суворим міжнародним стандартам і нормам. Саме тому все більше іноземних клієнтів незмінно довіряють цій італійської компанії фасовку і упаковку своїх продуктів. Другий важливий аспект: одна автоматична пакувальна машина перекриває весь процес з фасування й упакування продукту. Компактне і пророблена в технологічному плані пристрій працює максимально результативно, і може бути адаптованим під будь-які виробничі процеси. Можна сміливо сказати, що продукція компанії Paglierani найінноваційніша, із застосуванням останніх технологій, за своїми показниками їй складно знайти аналоги в світі. Устаткування Paglierani володіє унікальними характеристиками, кожне з рішень направлено на забезпечення безпечного і, разом з цим, ефективного виробничого процесу.  

Продукція Paglierani

Вироблене фірмою пакувальне обладнання включає:

  • системи для зважування;
  • лінії для фасування;
  • системи укладання мішків на піддони;
  • системи для упаковки піддонів;
  • системи для транспортування і т.д.

Сучасне вантажне устаткування компанії може бути використано для навантаження мішків в вагони і вантажний транспорт.

Купуючи фірмові установки, клієнт може вирішити кілька завдань, так як апарати багатофункціональні. Швидкість роботи вимірюється в межах 200-1200 мішків на годину. Варто відзначити, що виробник в першу чергу спрямовує свою діяльність на фасовку сухих виробів (наприклад, зернові, корми, сіль, цукор та інше).

Ознайомившись з установками Paglierani на сайті, можна переконатися, наскільки вони фнкціональни, комплексні і легко адаптуються під вимоги виробників. Пропозиція установок, пристроїв, технологій є справді вражаючим, що робить продукцію Paglierani поза всякою конкуренцією.

Лінії упаковки в готові паперові пакети
Багатокомпонентні дозатори
Ваги прохідні потокові бункерні
Image
Image
Image
Пакувальні машини для мішків
Пакувальники каруселі в мішки
Автоматичні лінії пакування в мішки
Упаковщики в клапані мішки
Карусельні пакувальники в клапанні мішки
Пакувальники в мішки з рукава плівки
Роботи палетоукладальники
Image
Image
Image
Image
Навантажувачі мішків в вагони і вантажівки
Системи контролю ваги і металодетектори
Автоматична подача клапанних мішків
Image
Телескопічні завантажувачі
Лінії прошивки мішків з відкритою горловиною
Мобільні вибійні установки
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP