Млинове обладнання OCRIM (Італія)

OCRIM була заснована в 1945 році Кавалером праці Гвідо Грассі, продовжуючи традиції своєї сім'ї, понад сто років віддала борошномельного справі. OCRIM сьогодні-це розгалужена структура, здатна проектувати і реалізовувати "під ключ" сучасні млинові комплекси в будь-якій точці світу, готуючи їх персонал у своїй школі. Місце дії компанії - світова арена: OCRIM зі своїм власним мірошницьким обладнанням представлений в більш ніж 147-ми країнах. Становлення компанії здійснювалося через поширення у всіх підрозділах фірми базових цінностей ведення бізнесу: відповідальність, компетентність, орієнтованість на клієнта. До пошуків інноваційних рішень ОКРІМ додала своє прагнення до поліпшення аж до того, щоб стати еталоном щодо якості, технічного і технологічного рівня на своєму ринку.
 Млини для переробки пшениці від 100 тонн на добу

ОКРІМ є компанією, яка займається розвитком своєї діяльності в галузі досліджень, проектування, виробництва іреалізації борошномельних підприємств, комбікормових заводів і переробки зернових культур в цілому.

OCRIM сьогодні-це:

  • Млинове обладнання для переробки м'яких та твердих сортів пшениці в хлібопекарську, макаронну муку, спеціальні помели для виробництва крохмалю, сухої клейковини, спирту, дитячого харчування і ін.
  • Млинове обладнання для переробки жита, тритикале.
  • Комбікормові заводи для виробництва комбікормів агропромисловому комплексу.
  • Заводи переробки насіння.
  • Заводи з переробки кукурудзи в крупу, борошно, крохмаль і ін. види напівфабрикатів.
  • Устаткування для заводів з переробки круп'яної продукції.
  • Різні типи технологічного обладнання для використання його в спиртовій, пивний, деревообробної, цементної промисловості і областях будівельної індустрії, а також нестандартне обладнання.

Паралельно з технологічним, комерційним і творчим розвитком народилися он-лайновий віддалений сервіс з обслуговування, забезпечення запчастинами, технологічному оновленню млинів і навчання персоналу в школі борошномелів.

 Млини для переробки пшениці від 100 тонн на добу
 Млини для переробки кукурудзи від 80 тонн на добу
Комбікормові заводи під ключ від італійського виробника
Проекти млинів під ключ від італійського концерну OCRIM
Жерновий (кам
Ріфленарезной - шліфувальний верстат з ЧПУ OCRIM GFI
Системи змішування борошна, добавка мікроелементів, клейковини, вітамінів в борошно
Автоматизація млинів, модернізація обладнання і вдосконалення процесів
© 2021. All Rights Reserved. Powered by ITP-GROUP